Zamów produkty refundowane przez i skorzystaj z DARMOWEJ dostawy. Zamów teraz!

Realizacja zleceń

NFZ

bez wychodzenia z domu

Zobacz produkty refundowane

Special Offers

Polecane

  • ACCU-CHEK
  • MEDTRONIC
  • SKLEP MEDYCZNY

Sklep dla diabetyków

…powstał z myślą o pacjentach, którzy zmagają się z cukrzycą – przewlekłą chorobą metaboliczną, która zaniedbana, wiąże się z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Dzięki naszej działalności, jaką jest sklep dla cukrzyków – diabetyk zawsze ma możliwość zaopatrzenia się w potrzebny sprzęt oraz uzyskania potrzebnych informacji odnośnie cukrzycy.

Cukrzyca nie jest chorobą jednoznaczną, wyróżnia się dwa główne typy choroby. Mowa o cukrzycy I oraz II stopnia, czyli schorzeniach, które przy pomocy właściwych leków, pomp insulinowych i akcesoriów, mogą być skutecznie złagodzone.

25 lat doświadczenia w branży diabetologicznej pozwala nam pomóc pacjentom zorientować się w temacie cukrzycy i zaopatrzyć w potrzebny osprzęt.

Do prawidłowego przebiegu leczenia cukrzycy wymagany jest specjalistyczny sprzęt , dlatego nasz sklep dla diabetyka z pewnością spełni wszystkie oczekiwania pacjentów.

Sklep dla cukrzyka

W ofercie naszego sklepu dla diabetyków znajdują się zestawy infuzyjne uznanych producentów, dreny, igły i zatyczki. Ponadto istnieje szansa zakupu osprzętu do pomp insulinowych: adapterów, baterii, klipsów, etui, opasek mocujących czy pojemników na insulinę. Co więcej, pacjenci mają możliwość nabycia obuwia z przeznaczeniem dla osób chorujących na cukrzycę, zarówno profilaktycznego, jak i ortopedycznego.

W skład produktów dla cukrzyków wchodzą również urządzenia do pomiaru cukru, tj. glukometry, lancety i nakłuwacze, a także kosmetyki pielęgnujące skórę – balsamy regenerujące, kremy, olejki czy żele.

Naszym priorytetem jest zapewnić pacjentom to, czego potrzebują, dając przy tym gwarancję komfortu i bezpieczeństwa oferowanych przez nas produktów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, nasze kompetencje pozwalają nam na udzielenie diabetykom niezbędnych informacji odnośnie zaopatrzenia w sprzęt medyczny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zwrot 30 dni!

Gwarantujemy zwrot wartości produktu i kosztów dostawy. Nie zwracamy kosztów odesłania do nas produktu.

Darmowa dostawa

Zamówienie refundowane NFZ lub powyżej 300 zł – wysyłka GRATIS!

Gwarancja

Wszystkie produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy.

Polska firma

Kupując w naszym sklepie zarejestrowanym w kraju, wspierają Państwo polski biznes, a także drogi, szkoły, szpitale.

Doświadczenie

Ponad 28 lat prowadzenia działalności pozwoliło na wybór produktów najwyższej jakości sprawdzonych i certyfikowanych producentów. Refundowanych przez NFZ.

Profesjonalna obsługa

W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni fizjoterapeuci posiadający najnowszą wiedzę i szkolenia.