MEDTRONIC

MEDTRONIC

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

W ofercie znajdują się oryginalne produkty firmy Medtronic, takie jak m.in. sensory, klipsy na pasek do pompy, ładowarki do transmiterów, sertery do zakładania sensorów, transmitery, wodoodporne testery, zbiorniki na insulinę, a także wiele więcej. Szeroki asortyment sprawia, że każdy znajdzie to, czego potrzebuje. Firma Madtronic funkcjonuje na rynku przed wiele lat. Przez cały ten czas udoskonala ona swoją ofertę, tak aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Marka Madtronic ceni sobie bezpieczeństwo i komfort użytkowników. Wszystko po to, aby ułatwić codzienne życie diabetyków, niezależnie od stopnia zaawansowania choroby. Produkty tej marki zostały stworzone z solidnych materiałów, co przekłada się na ich wysoką żywotność. Urządzenia pochodzące od tego producenta wyróżniają się wysoką skutecznością oraz niezawodności. Są proste w obsłudze. Dodatkowym plusem są kompaktowe rozmiary, które umożliwiają monitorowanie stanu zdrowia również poza domem.

Produkty dla diabetyków od Medtronic wykorzystują innowacyjne rozwiązania, aby wspierać codzienne bezpieczeństwo i komfort osób chorujących na cukrzycę typu 1 i 2. W naszym asortymencie znajduje się pełna gama artykułów dla cukrzyków od Medtronic – zestawy infuzyjne do pomp insulinowych, transmitery, sensory oraz pojemniki na insulinę, Na wszystkie produkty Medtronic sklep iDiabetyk.pl zapewnia atrakcyjne ceny i szybką wysyłkę!

Medtronic – nowoczesne produkty dla diabetyków

Amerykański koncern Medtronic został założony w 1949 roku. Obecnie jest jednym ze światowych liderów w dostawie produktów medycznych. Jego naczelnym celem jest przywracanie zdrowia, wydłużanie życia i niwelowanie bólu.

Dzięki intensywnym badaniom nad nowoczesnymi technologiami Medtronic tworzy wyposażenie umożliwiające wygodne życie z cukrzycą. Ciągle udoskonalane rozwiązania pozwalają na leczenie cukrzycy w sposób jeszcze efektywniejszy niż dotychczas – bez konieczności drastycznych zmian w swoich codziennych przyzwyczajeniach i aktywnościach.

Dzisiaj firma Medtronic działa na całym świecie. Oddział Medtronic Polska odpowiada za zaopatrzenie pacjentów z Polski. Dzięki niemu terapia cukrzycy jest dostępna dla każdego, kto chce korzystać z leczenia na światowym poziomie.

Leczenie cukrzycy z systemem CGM Medtronic

Firma Medtronic oferuje nowoczesne systemy leczenia wykorzystujące pompy insulinowe MiniMed, które dostarczają do organizmu stałą dawkę insuliny, aby naśladować jej naturalne wydzielanie przez trzustkę. Wspierane przez systemy Ciągłego Monitorowania Glikemii (CGM) Enlite zapewniają najwyższy poziom wygody. Dzięki systemom CGM Medtronic w połączeniu z pompami insulinowymi terapia odbywa się 24 godziny na dobę – bez potrzeby ingerencji ze strony użytkownika.

Pompy insulinowe Medtronic wymagają stosowania odpowiedniego wyposażenia jak wkłucia Medtronic, czyli zestawy infuzyjne, pojemniki na insulinę. W asortymencie firmy Medtronic znajdują się również nowoczesne glukometry przeznaczone do samokontroli cukrzycy.

Nowoczesne wkłucia Medtronic umożliwiają uzyskanie pełnego komfortu użytkowania dopasowanego do stylu życia i budowy ciała. Zestawy infuzyjne Quick-setwkłucia Sure-T oraz Silhouette pozwalają na dobór najlepszego wkłucia.

Produkty dla diabetyków Medtronic – refundacja NFZ w sklepie iDiabetyk.pl

Dzięki współpracy z Medtronic Polska sklep internetowy iDiabetyk.pl przygotował dla klientów pełną gamę produktów wspomagających leczenie cukrzycy. Wychodzimy naprzeciwko potrzebom diabetyków, aby zamówienie potrzebnych w terapii wyrobów stało się jeszcze łatwiejsze.

Na produkty Medtronic sklep iDiabetyk.pl udostępnia internetową refundację NFZ. Dzięki możliwości realizacji zlecenia na wyroby dla diabetyków online w sklepie iDiabetyk.pl możesz zaopatrzyć się w potrzebne wyposażenie bez konieczności wychodzenia z domu. Zapewniamy szybką i bezpieczną przesyłkę bezpośrednio pod wskazany adres.

Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich produktów przeznaczonych do systemu CGM Medtronic dostępnych w sklepie internetowym iDiabetyk.pl!