W przeciągu 27 lat zaufało nam tysiące Pacjentów.

Szanowny Pacjencie zaufaj i Ty :)

  • Początki firmy - lata 90-te
Zakład Rehabilitacji RELAX został otworzony w lipcu 1991 roku. Od samego początku wprowadzona została część usługowa obejmująca fizjoterapię i rekreacje ruchową skierowaną dla dzieci i dorosłych. Drugim działem firmy jest gałąź handlowa obejmująca między innymi zaopatrzenie pacjentów diabetologicznych. Nieustanny rozwój przyczynił się do prowadzenia siedmiu sklepów medycznych na terenie województwa śląskiego.
  • Od samego początku prowadzenia firmy angażujemy się w profilaktykę zdrowotną dzięki czemu uzyskaliśmy liczne podziękowania pacjentów, firm i instytucji państwowych. Należymy do nielicznych firm zaopatrujących pacjentów diabetologicznych we wkłucia insulinowe i inne przydatne akcesoria. W celu dążenia do coraz to lepszego kontaktu z Pacjentem stworzyliśmy sklep Internetowy www.idiabetyk.pl poprzez, który możecie Państwo nie wychodząc z domu nabyć potrzebne dla zdrowia przedmioty medyczne ale również poprzez blog dzielić się swoimi spostrzeżeniami lub informacjami do producentów i innych pacjentów diabetologicznych.
  • Naszym nadrzędnym celem jest pomoc pacjentom przy odpowiednim zaopatrzeniu w przedmioty medyczne, dlatego też uczestniczymy w wielu konferencjach i szkoleniach stale podnosząc poziom wiedzy z korzyścią dla naszych podopiecznych. W związku z powyższym, bazując na 27 letnim doświadczeniu zachęcamy do kontaktu z nami w celu otrzymania niezbędnych informacji potrzebnych do prawidłowego zaopatrzenia. Zapewniamy indywidualne podejście oraz pełną dyskrecję.
  • Współpracując z nami mają Państwo pewność i gwarancję odpowiedniego zaopatrzenia, realziacji refundacji NFZ zgodnie z przepisami oraz możliwość bezpłatnych konsultacji, które pomogą Państwu w godnym i zdrowym życiu. Zachęcamy do kontaktu i wpsółpracy osób chętnych do przekazywania rzetelnych informacji dla diabetyków. 

Zespół Idiabetyk.pl