ACCU-CHEK

ACCU-CHEK

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

W tej kategorii znajdują się produkty Accu-Chek, które powstały z myślą o diabetykach ceniących sobie komfort i bezpieczeństwo. Dostępne są m.in. zestawy infuzyjne, dreny do zestawów infuzyjnych, igły do zestawów infuzyjnych, pojemniki na insulinę, zatyczki, a także wiele innych. Bogaty asortyment sprawia, że bez trudu znajdziemy produkt, który jest nam potrzebny. Warto również wspomnieć o korzystnej cenie zakupu.

Firma Accu-Chek słynie z produktów o podwyższonej jakości. Dąży ona do poprawy standardu życia osób borykających się z cukrzycą. Wszelkie produkty dla diabetyków wykonywane są z certyfikowanych tworzyw, które są nie tylko bezpieczne dla zdrowia, ale również trwałe. Warto również wspomnieć, że marka Accu-Chek dba o wygodę użytkowników. Sprzęt tego producenta opiera swoje działanie na najnowocześniejszych technologiach. Wyróżnia się on wysoką skutecznością, a także intuicyjną i szybką obsługą. Zadowoli to najbardziej wymagające osoby.

Accu Chek Roche – kompleksowe rozwiązania w leczeniu cukrzycy

Produkty Accu Chek stosowane są do kontroli poziomu cukru we krwi oraz służą do zaopatrywania organizmu w niezbędną insulinę, dbając o wysoką jakość życia diabetyków. Pompy insulinowe, a także zestawy infuzyjne, pojemniki na insulinę, glukometry, nakłuwacze AccuChek stanowią skuteczną odpowiedź na potrzeby osób z cukrzycą typu 1 i 2. Teraz można zakupić je online w naszym sklepie dla diabetyków iDiabetyk.pl!


Firma Roche, właściciel marki Accu Chek, jest liderem w produkcji systemów monitorowania poziomu cukru we krwi oraz pomp insulinowych. Bazując na przeszło 40 latach doświadczenia, wspiera osoby chorujące na cukrzycę w trosce o ich zdrowie.

Accu Check prezentuje nowatorskie podejście do leczenia cukrzycy, wykorzystując nowoczesne technologie. Dzisiaj produkty marki używane są przez miliony osób na świecie, w tym także w Polsce. Razem z AccuCheck codzienne życie z cukrzycą staje się łatwiejsze.

Zestawy infuzyjne i pojemniki na insulinę do pompy insulinowej Accu Chek


Pompy insulinowe poprzez ciągłe podawanie insuliny ułatwiają kontrolę cukrzycy i poprawiają komfort życia chorego. Insulina umieszczona w pojemniku dostarczana jest za pomocą zestawu infuzyjnego Accu Chek bezpośrednio do organizmu.

Aby pompa insulinowa mogła działać prawidłowo, konieczne jest stosowanie zestawów infuzyjnych, czyli wkłuć składających się z kaniuli lub igły i drenu oraz pojemników na insulinę, które wymagają regularnej wymiany.

AccuChek dostarcza niezbędne wyposażenie do swoich pomp insulinowych. Precyzyjne dopasowanie zapewnia niezawodne działanie, a zoptymalizowane konstrukcje wspierają komfort i bezpieczeństwo chorego.

Accu Chek – rodzaje zestawów infuzyjnych


Szeroka gama wariantów zestawów infuzyjnych Accu Check pozwala na dobór wkłucia do indywidualnych potrzeb użytkownika.

W ofercie Accu Check znajdują się poniższe typy wkłuć:
Accu Check FlexLink – zestaw infuzyjny wyposażony w miękką kaniulę wprowadzaną pod kątem 90 stopni, podłączenie w miejscu założenia wkłucia z kliknięciem
Accu Check TenderLink – zestaw infuzyjny zakładany pod kątem 20-45 stopni, z miękką kaniulą dopasowującą się do ciała, z łatwym podłączaniem w miejscu założenia wkłucia
Accu Check Rapid-D Link – zestaw infuzyjny z kaniulą ze stali nierdzewnej, która wprowadzana jest pod kątem 90 stopni, z wyjątkowo cienką igłą i płaskim kształtem dla większej dyskrecji

Wkłucia AccuCheck mogą być zakładane ręcznie lub z użyciem urządzenia wprowadzającego Accu Check LinkAssist. Umożliwia wkłucie nawet w trudno dostępnych miejscach z użyciem jednej ręki. Z wbudowanym mechanizmem zabezpieczającym przed niezamierzonym wkłuciem.

Refundacja NFZ na wyroby Accu Chek
Wyroby dla diabetyków Accu Check podlegają refundacji NFZ w wysokości 70% oraz 100% w zależności od uprawnień.

Zlecenie można zrealizować również w naszym sklepie internetowym iDiabetyk.pl. Aby skorzystać z przysługującej refundacji NFZ bez wychodzenia z domu, należy wypełnić formularz i podać w nim dane znajdujące się w zleceniu na wyroby medyczne.