Transmitery MEDTRONIC

Transmitery MEDTRONIC

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Transmiter do pomp insulinowych

Pompa insulinowa, aby mogła dozować odpowiednią ilość insuliny, poprzez złącze połączone z kaniulą, wkłutą pod odpowiednim kątem, musi otrzymać kompletną informację o tym, jaki poziom glukozy jest w organizmie. Służy temu osprzęt do pomp- transmiter bezprzewodowy, który przekazuje odczyt stężenia glukozy od czujnika glukozy. To niewielkie urządzenie, w przypadku modelu Guardian 2 Link, dedykowanego do pomp insulinowych MiniMed 640G, jest wielkości znaczka pocztowego. Dzięki niewielkiemu opływowemu kształtowi transmiter nie ciągnie i nie uwiera, a także nie krępuje w żaden sposób ruchów.

Diabetyk, dzięki elektronicznej pomocy, ma stały dostęp do danych o stężeniu glukozy w organizmie. Poprawia to znacznie jakość jego życia. Nie musi już co chwilę mierzyć poziomu cukru za pomocą glukometru i może wykonywać wszelkie aktywności, w rozsądnym natężeniu, po uprzedniej konsultacji z lekarzem. Technologia XXI wieku, w postaci transmitera bezprzewodowego, znacznie zmniejsza dyskomfort związany z cukrzycą. W razie nieprawidłowości transmiter przekaże informacje o konieczności zaaplikowania dawki insuliny.

Transmitery MEDTRONIC

W ofercie znajdują się solidne transmitery dla diabetyków, które ułatwiają podłączenie sensorów do pomp insulinowych. Są to urządzenia najwyższej jakości, które powstały na bazie najnowocześniejszych technologii. Proponowane transmitery są niezawodne i odporne na warunki użytkowania. Dostępne są nie tylko modele tradycyjne, ale również wodoodporne.Transmitery MEDTRONIC to najprostszy sposób, aby podnieść komfort życia. Znacząco ułatwiają one codzienne funkcjonowanie diabetyków.

Transmitery MEDTRONIC do pomp insulinowych wyróżniają się kompaktowym rozmiarem, dzięki czemu ich użytkowanie nie sprawi najmniejszego problemu. Osoby chorujące na cukrzycę z pewnością docenią dyskretność, a także funkcjonalność proponowanych urządzeń. Transmiter Guardian 2 będzie świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie ponadprzeciętną wygodę użytkowania. Wysoka trwałość sprawia, że jest to trafna inwestycja na długie lata. W naszym asortymencie znajdują się produkty z różnej kategorii cenowej, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.