Sensor FREESTYLE LIBRE

Sensor FREESTYLE LIBRE

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Refundacja NFZ : Refundacja 70% Bez refundacji
Cena 285,00 zł

BRAK NA STANIE BRAK W MAGAZYNIE PRODUCENTA

SENSOR FREESTYLE LIBRE to innowacyjny system do monitorowania glikemii, który mierzy stężenie glukozy w dzień i w nocy , co minutę. Przechowuje dane o glikemii uzyskane z odczytów dokonywanych co 15 minut. Można go nosić 14 dni

W tej kategorii znajdują się trwałe i niezawodne sensory dla diabetyków, które bazują na innowacyjnych technologiach. Wyróżniają się one ponadprzeciętną skutecznością pomiaru. Są to urządzenia najwyższej klasy, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających. Dzięki nim można znacząco podnieść standard życia. Monitorowanie aktualnego poziomu glikemii nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe.

Oferowany sensor FREESTYLE LIBRE to połączenie wytrzymałości, niezawodności, a także ekonomicznej ceny zakupu. Jest to urządzenie proste w eksploatacji. Wystarczy raz na osiem godzin przyłożyć czytnik do sensora. W ten sposób sprawdzimy poziom cukru, a tym samym uchronimy się przez wystąpieniem hiperglikemii. Urządzenie jest małe i poręczne. Dodatkowym plusem jest jego wodoodporność, która minimalizuje ryzyko uszkodzenia. Warto również wspomnieć, że sensor nie wymaga kalibracji, co jest sporym ułatwieniem dla użytkownika.