ABBOTT

ABBOTT

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Oferujemy wysokojakościowe produkty Abbott, dzięki którym życie każdego cukrzyka stanie się o wiele prostsze. Oferowane urządzenia zostały wyprodukowane z certyfikowanych i trwałych materiałów, które spełniają najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Innowacyjne technologie sprawiają, że produkty te wykazują niemal stuprocentową skuteczność. Firma Abbott to lider na rynku produktów dla diabetyków. Urządzenia tej marki są nie tylko funkcjonalne, ale również ekonomiczne w zakupie. W dużej mierze to korzystna cena oferowanych produktów generuje ich wysoką popularność.

Doskonałej jakości urządzenia (sensory oraz czytniki) pozwalają na błyskawiczne sprawdzenie aktualnego poziomu glukozy we krwi. Dzięki nim możemy monitorować jej stężenie, a także zmiany zachodzące na przestrzeni doby, czy też dni. Marka Abbott gwarantuje najwyższy komfort użytkowania. Urządzenia mają podręczne rozmiary, więc bez trudu możemy je ze sobą zabrać. Dodatkowo są one wodoodporne i odporne na uszkodzenia związane z warunkami eksploatacji.

Oferowane przez firmę Abbott produkty to wybór milionów osób na całym świecie, u których zdiagnozowano cukrzycę typu 1 lub 2. Dostępny w naszym sklepie internetowym iDiabetyk.pl system Abbott sensor FreeStyle Libre to najnowocześniejsze wyposażenie wspierające komfortowe życie z cukrzycą!

Abbott – nowoczesna ochrona zdrowia


Koncern Abbott Laboratories dostarcza wyroby medyczne stosowane w różnych dziedzinach medycyny – diagnostyce, schorzeniach układu krążenia oraz cukrzycy. Poprzez swoje wieloletnie doświadczenie, a także wykorzystanie innowacyjnych technologii Abbott stale szuka nowych metod, by leczyć schorzenia jeszcze efektywniej.

Dzięki oddziałowi Abbott Polska także polscy pacjenci mają dostęp do wysokiej jakości wyposażenia wspierającego komfortowe leczenie wielu dolegliwości. Wśród nich znajdują się również osoby dorosłe oraz dzieci i młodzież z diagnozą cukrzycy typu 1 i 2.

To właśnie z myślą o diabetyków oddział Abbott Polska przygotował wachlarz produktów wspierających komfortowe i efektywne leczenie cukrzycy. Teraz można zakupić je również w naszym sklepie internetowym iDiabetyk.pl.

Leczenie cukrzycy z Abbott – System Monitorowania Glikemii Flash FreeStyle Libre

Opieka diabetologiczna Abbott bazuje na wykorzystaniu zaawansowanych systemów FGM (flash glucose monitoring), czyli Systemów Monitorowania Glikemii Flash, które pozwalają na uzyskanie informacji o poziomie glikemii bez potrzeby nakłuwania palca. To innowacyjna metoda, która nie tylko zapewnia większy komfort pomiarów, lecz również skraca ich czas i pomaga w precyzyjnym doborze odpowiedniej dawki insuliny, by skuteczniej kontrolować cukrzycę.

System FGM Abbott FreeStyle Libre to zgrany duet składający się z sensora i czytnika. Sensor Abbott FreeStyle Libre umieszczany jest bezpośrednio w skórze. Służy do pomiaru poziomu cukru w płynie śródtkankowym. Aby odczytać wynik, wystarczy przybliżyć czytnik do sensora. Informacje będą od razu przekazane z jednego urządzenia na drugie.

System FGM FreeStyle Libre od Abbott wspierany jest również przez aplikację mobilną, która może pełnić funkcję czytnika glikemii. Udostępnia również paletę dodatkowych funkcji, by monitorować poziom cukru jeszcze dokładniej i wygodniej.

Refundacja NFZ na produkty Abbott w sklepie iDiabetyk.pl

System Abbott FreeStyle Libre podlega refundacji NFZ, którą można zrealizować w naszym sklepie internetowym iDiabetyk.pl. Dzięki wygodnej opcji dofinansowania online zakupy potrzebnego wyposażenia stają się jeszcze łatwiejsze. Weryfikacja zlecenia odbywa się online, a po jego zatwierdzeniu zamówienie od razu przekazywane jest do realizacji – dostawa refundowanych produktów jest darmowa.

W sklepie internetowym iDiabetyk.pl możesz zakupić czytnik FreeStyle Libre stosowany do odczytu informacji zapisywanych przez sensor, sensor FreeStyle Libre z możliwością refundacji NFZ, a także pakiety startowe składające się z czytnika i sensorów.

Zachęcamy do sprawdzenia produktów Abbott FreeStyle Libre dostępnych w naszym sklepie iDiabetyk.pl i zapraszamy do skorzystania z refundacji NFZ online!