ABBOTT

ABBOTT

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Cena 285,00 zł

SENSOR FREESTYLE LIBRE to innowacyjny system do monitorowania glikemii, który mierzy stężenie glukozy w dzień i w nocy , co minutę. Przechowuje dane o glikemii uzyskane z odczytów dokonywanych co 15 minut. Można go nosić 14 dni

Oferujemy wysokojakościowe produkty Abbott, dzięki którym życie każdego cukrzyka stanie się o wiele prostsze. Oferowane urządzenia zostały wyprodukowane z certyfikowanych i trwałych materiałów, które spełniają najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Innowacyjne technologie sprawiają, że produkty te wykazują niemal stuprocentową skuteczność. Firma Abbott to lider na rynku produktów dla diabetyków. Urządzenia tej marki są nie tylko funkcjonalne, ale również ekonomiczne w zakupie. W dużej mierze to korzystna cena oferowanych produktów generuje ich wysoką popularność.

Doskonałej jakości urządzenia (sensory oraz czytniki) pozwalają na błyskawiczne sprawdzenie aktualnego poziomu glukozy we krwi. Dzięki nim możemy monitorować jej stężenie, a także zmiany zachodzące na przestrzeni doby, czy też dni. Marka Abbott gwarantuje najwyższy komfort użytkowania. Urządzenia mają podręczne rozmiary, więc bez trudu możemy je ze sobą zabrać. Dodatkowo są one wodoodporne i odporne na uszkodzenia związane z warunkami eksploatacji.