Tester do Transmitera Guardian™ Connect – MMT7736WW

Indeks: R064175

100,00 zł
Brutto

CZAS OCZEKIWANIA 2-3 DNI ROBOCZYCH 

Ilość

account_circleWyślij do znajomego
Tester do Transmitera Guardian™ Connect – MMT7736WW

Tester do Transmitera Guardian™ Connect – MMT7736WW

CZAS OCZEKIWANIA 2-3 DNI ROBOCZYCH 

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Gwarancja jakości

 

Bezpłatna dostawa dla zamówień NFZ

 

30 lat doświadczenia

Uwaga! Czas oczekiwania na transmiter wynosi około 3-4 dni roboczych


Diabetyk nie mógłby się obejść bez transmitera, który przesyła dane z sensora bezpośrednio do pompy insulinowej. Urządzenie to odgrywa więc bardzo ważną rolę, dlatego też tak istotne jest to, by zawsze mieć pewność, czy działa prawidłowo. Tylko wtedy cukrzyk może mieć pełne poczucie bezpieczeństwa i pełnej kontroli dotyczącej wzrostu i spadku poziomu glikemii. Zanim więc cukrzyk będzie mógł umieścić transmiter pod ubraniem, mocując go na swoim ciele, musi takie urządzenie naładować, a następnie przetestować. Jeśli diabetyk korzysta z transmitera Guardian™ Connect – MMT7736WW, może go przetestować za pomocą testera, który jest dedykowany temu modelowi. Tester sprawdza się również także jako niezbędny komponent służący do czyszczenia nadajnika. Tester jest urządzeniem wykonanym z wytrzymałego materiału, który można bez obaw używać wielokrotnie przez długi czas. Ma nieduże wymiary, co pozwala na łatwe przechowywanie tego komponentu. Prosta konstrukcja zapewnia łatwą i bezawaryjną obsługę.

Jest to urządzenie sprawdzające działanie transmitera, które cieszy się ogromną popularnością. Tester do Transmitera Guardian™ Connect – MMT7736WW jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie, dzięki czemu każda osoba może sobie pozwolić na taki zakup. Warto również wspomnieć o tym, że produkt jest trwały i wytrzymały. Jest również używany jako dobrej jakości komponent do czyszczenia nadajnika. Z całą pewnością, każdy diabetyk powinien zakupić taki produkt.

Odpowiednie podłączenie testera do nadajnika umożliwia zabezpieczenie styków złącza transmitera przed kontaktem z różnymi płynami, które mogą być przyczyną korozji, a także mogą doprowadzić do nieprawidłowego działania transmitera. Produkt jest zasilany baterią, która działa naprawdę długo. Nowa bateria alkaliczna starcza na, aż czterdzieści cykli ładowania. Jest to naprawdę ogromna zaleta, ponieważ dzięki temu nie trzeba ładować produktu każdego dnia. Można na tym zaoszczędzić sporo czasu.

Ze względu na datę ważności produktu, zamówienia pod pacjenta NIE MA MOŻLIWOŚCI anulowania zamówienia i zwrotu pieniędzy - prosimy o przemyślane zakupy

Wskazania do stosowania wyrobów dla diabetyków

✔️ cukrzyca typu 1

✔️ konieczność zastosowania małych dawek insuliny np. u dzieci

✔️ nawracająca hipoglikemia

✔️ nieregularny styl życia, nieregularne odżywianie się

✔️ hiperglikemia w godzinach wczesnoporannych

✔️ cukrzyca przedciążowa

✔️ preferencje choregoPrzeciwwskazania do stosowania wyrobów dla diabetyków

❌ więcej niż 1 epizod kwasicy ketonowej w ciągu roku

❌ więcej epizodów ciężkiej hipoglikemii niż podczas leczenia za pomocą penów

❌ nieregularna wymiana zestawów infuzyjnychWyrób medyczny

CE - DEKLARACJA ZGODNOŚCI z unijnymi normami, które potwierdzają bezpieczeństwo i jakość produktu. Deklaracja zgodności wynika z przepisów dyrektyw Unii Europejskiej i każdy produkt wprowadzony na rynek UE powinien posiadać takie oznaczenia.

Produkt jest zarejestrowany przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych jako WYRÓB MEDYCZNY i spełnia wynikające z tego bardzo rygorystyczne normy, gwarantuje bezpieczeństwo i jakość.

UWAGA - To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.

Produkt zawiera etykietę oraz instrukcje w języku polskim. Etykietę produktu wyślemy na życzenie klienta.

R064175
11 Przedmioty

Specyficzne kody

To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą.