Silikonowa piłeczka do rehabilitacji dłoni Balanssen Lacrosse ball 6,4cm

Indeks: R428018

20,00 zł
Brutto
Ilość

account_circleWyślij do znajomego
Silikonowa piłeczka do rehabilitacji dłoni Balanssen Lacrosse ball  6,4cm

Silikonowa piłeczka do rehabilitacji dłoni Balanssen Lacrosse ball 6,4cm

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Gwarancja jakości

 

Bezpłatna dostawa dla zamówień NFZ

 

30 lat doświadczenia

Silikonowa piłka do masażu Lacrosse ball silicone Balanssen 6,4 cm

Silikonowa piłka do masażu, służąca również do ćwiczeń i rehabilitacji. Produkt zapewnia masaż mięśni i doskonały relaks. Często stosowana przez specjalistów w profesjonalnych gabinetach terapeutycznych.

Poziom twardości: 1/3

Rozmiar: 6, 4 cm

Materiał: silikon

Lacrosse ball silicone jest profesjonalną  piłeczką do skutecznego, punktowego masażu mięśni i powięzi, nawet w domowych warunkach. Może być stosowana po lub przed treningiem, w celu rozluźnienia mięśni. Jest bardzo praktyczna i lekka, zatem można ją zabrać ze sobą na siłownię. Jest idealnym narzędziem, by w sposób samodzielny dokonać mięśniowego relaksu, różnych partii ciała. Piłeczka do punktowego masażu mięśni stanowi doskonałe uzupełnienie terapii manualnej.

Może być stosowana poprzez ucisk na wielu częściach ciała, nawet tych trudno dostępnych. Najlepiej sprawdzi się do rozluźniania:

  • mięśni pośladkowych
  • masażu dłoni
  • stóp
  • ud
  • pleców
  • łydki
  • szyi
  • ramienia

Bardzo mocny wysiłek fizyczny powoduje ból, z piłeczką jesteś w stanie pozbyć się uporczywego uczucia. Wykonując efektywny masaż regeneracji mięśni przy pomocy piłki. Jej działanie jest widoczne po regularnym i odpowiednim stosowaniu.

Wskazania: Rozluźnienie mięśni, uzupełnienie podczas terapii manualnej, uspokojenie.

Przeciwwskazania: Występowanie na skórze zmian (owrzodzenia, pęcherze).

Uwaga!

❗ Należy pamiętać by przed wykonaniem masażu skonsultować się z fizjoterapeutą. Pomoże to przede wszystkim zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa, a specjalista dostosuje ćwiczenia ❗

CE - DEKLARACJA ZGODNOŚCI z unijnymi normami, które potwierdzają bezpieczeństwo i jakość produktu. Deklaracja zgodności wynika z przepisów dyrektyw Unii Europejskiej i każdy produkt wprowadzony na rynek UE powinien posiadać takie oznaczenia.
Produkt jest zarejestrowany przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych jako WYRÓB MEDYCZNY i spełnia wynikające z tego bardzo rygorystyczne normy, gwarantuje bezpieczeństwo i jakość.
UWAGA - To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.

Podmiot prowadzący reklamę: Relax-Med Sp. z o.o.

Producent: Bifarm  Sp. z o.o.

Wyrób: Lacrosse ball silicone

Bifarm
R428018
9 Przedmioty

Specyficzne kody

To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą.