Orteza Opaska Magnetyczna Na Nadgarstek osn-y4603

Indeks: R4040211

39,00 zł
Brutto
Ilość

account_circleWyślij do znajomego
Orteza Opaska Magnetyczna Na Nadgarstek osn-y4603

Orteza Opaska Magnetyczna Na Nadgarstek osn-y4603

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Gwarancja jakości

 

Bezpłatna dostawa dla zamówień NFZ

 

30 lat doświadczenia

Opaska Magnetyczna z Turmalinem osn-y4603-  Stworzono została z myślą o osobach które mają problem z nadgarstkami. Opaska magnetyczna pomaga zarówno seniorom którzy cierpią z powodu boli rematycznych i zwyrodnieniowych, jak również sportowcom. Opaska wspomaga rehabilitację w stanach po urazowych i po przeciążeniach. Może być stosowana także profilaktycznie.

Kiedy stosować opaskę magnetyczną z turmalinem?

konstrukcja tego modelu opaski na nadgarstek łączy w sobie wyjątkowe oddziaływanie na ciało człowieka magnesów i naturalne właściwości turmalinu. Trzy silne równomiernie rozmieszczone magnesy działają przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Wspomagają także regenerację mięśni i stawów. Wewnętrzna strona opaski zawiera turmalin które naturalnie emituje promieniowanie podczerwone. Dzięki czemu łagodzi on dolegliwości bólowe ,a także poprawia on krążenie krwi, usprawnia metabolizm, przyspiesz pozbywanie się toksyn oraz działa rozgrzewająco. Pomaga w leczeniu kontuzji, zespołu ciśnień nadgarstka oraz urazów kciuka. Często polecany jest przez lekarzy także w przypadku zapalenia ścięgien, reumatoidalnego zapalenia stawów oraz podczas rekonwalescencji po zabiegach chirurgicznych w obrębie nadgarstka.

Wsparcie stawu i łagodzenie dolegliwości bólowych

Po założeniu na nadgarstek, opaska powoduje usztywnienie oraz łagodny i przyjemny ucisk. Pozwala odciążyć nadwyrężony lub zmieniony chorobowo staw, przynosząc natychmiastową ulgę, po dłuższym kontakcie ze skórą pacjent odczuwa jak magnes zaczyna pracować. Dolegliwości bólowe po niedługim czasie zaczynają ustępować.

Przyspiesza proces leczenia

Podczas oddziaływania pola elektromagnetycznego wytworzonego przez magnesy i turmalin pobudzone zostaje krążenie, w wyniku czego tkanki w obrębie nadgarstka zyskują lepsze ukrwienie. Przyspiesza to gojenie mięśni, ścięgien oraz stawu po urazach różnego pochodzenia. Łagodzi zwyrodnienia oraz różnego rodzaju nadwyrężenia.

Komfort użytkowania

Opaska Magnetyczna jest bardzo komfortowa w noszeniu, można ją nałożyć jedym ruchem. Po włożenia kciuka w przeznaczony do tego otwór wystarczy ją owinąć jednym ruchem wokół nadgarstka. Produkt jest delikatny miły w dotyku, dobrze trzyma się na nadgarstku.

Możliwość prania

Opaskę można nosić wykonując codzienne czynności,można prać ręcznie w temperaturze nieprzekraczającej 30*C. Należy pamiętać żeby nie używać agresywnych środków piorących, Ani nie suszyć opaski w suszarce. Nie można prasować opaski

Bezpieczeństwo

Magnetyczna opaska z turmalinem może być stosowana maksymalnie 1-2 godzin na dobę.

Bezwzględnym przeciwwskazaniem noszenia opaski jest:

  • Rozrusznik serca,

  • Różnego rodzaju implanty elektroniczne,

  • Aparat słuchowy

  • Ciąża

  • Karmienie piersią

Opaska stosowana z zaleceniami lekarza jest w pełni bezpieczna dla zdrowia pacjenta

Potwierdzenie spełnienia wymagań normy ISO 13485 oraz Certyfikat dla wyrobów medycznych klas I

R4040211
19 Przedmioty

Specyficzne kody