Zestaw infuzyjny Accu-Chek Flexlink

Indeks:

30,00 zł
Brutto

KOD REFUNDACJI NFZ - P. 009

Osoby dorosłe P. 009.00

Dzieci : P. 099.01

Kobiety w ciąży : P.009.02

Refundacja NFZ
Długość kaniuli/drenu
Ilość

Data wysyłki produktu jeszcze dzisiaj!

account_circleWyślij do znajomego
Zestaw infuzyjny Accu-Chek Flexlink

Zestaw infuzyjny Accu-Chek Flexlink

KOD REFUNDACJI NFZ - P. 009

Osoby dorosłe P. 009.00

Dzieci : P. 099.01

Kobiety w ciąży : P.009.02

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  • Gwarancja jakości Gwarancja jakości
  • Bezpłatna dostawa dla zamówień NFZ Bezpłatna dostawa dla zamówień NFZ
  • 30 dni na zwrot bez podania przyczyny 30 dni na zwrot bez podania przyczyny

Zestaw infuzyjny Accu-Chek Rapid-D Link to produkt, który jest potrzebny każdej osobie, która zmaga się z cukrzycą. Wybierając zestaw infuzyjny, należy wziąć pod uwagę czynniki stylu życia, takie jak: wiek, typ ciała i poziom aktywności. Zestawy infuzyjne Accu-Chek zostały zaprojektowane z myślą o komforcie użytkownika i są wyposażone w szereg innowacyjnych funkcji. Sprawiają, że wybór odpowiedniego zestawu infuzyjnego jest łatwiejszym zadaniem, a także zapewniają bezpieczeństwo oraz łatwość użycia. Jest to naprawdę ogromna zaleta dla każdego diabetyka.

Zestawy infuzyjne Accu-Chek FlexLink i Accu-Chek Insight Flex to łatwy i wygodny sposób na podłączenie się do pompy insulinowej - niezależnie od wieku i poziomu doświadczenia. Ogromną zaletą jest to, że są one wykonane w sposób bardzo solidny. Dzięki wyjątkowo cienkiej stalowej igle, która jest ledwo wyczuwalna podczas wkładania, Accu-Chek Rapid-D Link oferuje prostotę. Każda osoba poradzi sobie podczas używania tego produktu, na pewno jest to ogromny atut dla diabetyków.


Wybór właściwego zestawu infuzyjnego ma ogromne znaczenie dla końcowego efektu leczenia osób chorujących na cukrzycę typu pierwszego. Diabetyk korzystający z pompy insulinowej, musi tak dobrać poszczególne elementy zestawu infuzyjnego, by cały zestaw dawał jak najlepsze wyniki. By tak się stało, należy korzystać z elementów, które prezentują najwyższą, sprawdzoną jakość, pochodzące od renomowanych producentów. Zestaw infuzyjny od firmy Roche Accu-Chek FlexLink sprawdzi się w każdym przypadku, bez względu na to, z jakiego rodzaju pomp insulinowych korzysta diabetyk. Jest to pewne, ponieważ zestaw ten jest wyposażony w uniwersalną złączkę Luer, która właśnie sprawia, że poszczególne elementy zestawu Accu-Chek Flexlink pasują do każdego typu pomp. W zestawie znajduje się miękka, teflonowa kaniula, dostępna w trzech długościach: 6, 8 i 10 mm. Z kolei dren dostępny w zestawie ma długość 30, 60, 80 i 110 cm. Zestaw ten jest kompatybilny z urządzeniem automatycznym Accu-Chek Link Assist, za pomocą którego można komfortowo i bezpiecznie wprowadzić kaniulę pod kątem 90°.

90 Przedmioty

Specyficzne kody

related products