Transmiter MiniLink do pomp insulinowych MiniMed Paradigm Veo 722 MMT – 7703WW

Indeks:

970,00 zł
Brutto

KOD REFUNDACJI NFZ - P. 136A

Refundacja NFZ
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

account_circleWyślij do znajomego
Transmiter MiniLink do pomp insulinowych MiniMed Paradigm Veo 722 MMT – 7703WW

Transmiter MiniLink do pomp insulinowych MiniMed Paradigm Veo 722 MMT – 7703WW

KOD REFUNDACJI NFZ - P. 136A

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Gwarancja jakości

 

Bezpłatna dostawa dla zamówień NFZ

 

30 lat doświadczenia

Uwaga! Czas oczekiwania na transmiter wynosi około 2-4 tygodni

Transmiter MiniLink to część systemu Paradigm 722, która odpowiedzialna jest za przesyłanie danych z sensora do pompy insulinowej. Niewyobrażalnie wpływa na jakość życia.
Transimter MiniLink jest wodoodporny, wygodny i co najważniejsze dyskretny.

Transmiter MiniLink do pomp insulinowych MiniMed Paradigm Veo 722 MMT – 7703WW to produkt, który przeznaczony jest dla osób, które chorują na cukrzyce. Jest to przede wszystkim część systemu Paradigm 722. System ten przesyła wszystkie dane z sensora do pompy insulinowej. Produkt ten bardzo dobrze wpływa na jakość życia każdej osoby, która choruje. Transmiter należy naładować przed użyciem wkładając do ładowarki - jest to naprawdę bardzo ważne, ponieważ tylko dzięki temu produkt będzie działał prawidłowo.

Produkt po naładowaniu działa maksymalnie sześć dni, dlatego właśnie warto pamiętać o tym, aby po tym czasie podłączyć go do ładowarki. Trzeba pamiętać również o tym, że jest to transmiter całkowicie wodoodporny i wygodny podczas użytkowania. Pozwala generować raporty, które można wykorzystać podczas wizyt lekarza i monitorować własne postępy. Każdy diabetyk powinien posiadać transmiter. Trzeba wspomnieć również o tym, że produkt jest bardzo dyskretny, co jest docenione przez wiele osób.


Ze względu na datę ważności produktu, zamówienia pod pacjenta NIE MA MOŻLIWOŚCI anulowania zamówienia i zwrotu pieniędzy - prosimy o przemyślane zakupy

0 Przedmioty

Specyficzne kody