Transmiter MiniLink do pomp insulinowych MiniMed Paradigm Veo 722 MMT – 7703WW

Indeks:

1 000,00 zł
Brutto

KOD REFUNDACJI NFZ - P. 136

Refundacja NFZ
Ilość

Data wysyłki produktu w poniedziałek

account_circleWyślij do znajomego
Transmiter MiniLink do pomp insulinowych MiniMed Paradigm Veo 722 MMT – 7703WW

Transmiter MiniLink do pomp insulinowych MiniMed Paradigm Veo 722 MMT – 7703WW

KOD REFUNDACJI NFZ - P. 136

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  • Gwarancja jakości Gwarancja jakości
  • Bezpłatna dostawa dla zamówień NFZ Bezpłatna dostawa dla zamówień NFZ
  • 29 lat doświadczenia 29 lat doświadczenia

Transmiter MiniLink to część systemu Paradigm 722, która odpowiedzialna jest za przesyłanie danych z sensora do pompy insulinowej. Niewyobrażalnie wpływa na jakość życia.
Transimter MiniLink jest wodoodporny, wygodny i co najważniejsze dyskretny.

Transmiter MiniLink do pomp insulinowych MiniMed Paradigm Veo 722 MMT – 7703WW to produkt, który przeznaczony jest dla osób, które chorują na cukrzyce. Jest to przede wszystkim część systemu Paradigm 722. System ten przesyła wszystkie dane z sensora do pompy insulinowej. Produkt ten bardzo dobrze wpływa na jakość życia każdej osoby, która choruje. Transmiter należy naładować przed użyciem wkładając do ładowarki - jest to naprawdę bardzo ważne, ponieważ tylko dzięki temu produkt będzie działał prawidłowo.

Produkt po naładowaniu działa maksymalnie sześć dni, dlatego właśnie warto pamiętać o tym, aby po tym czasie podłączyć go do ładowarki. Trzeba pamiętać również o tym, że jest to transmiter całkowicie wodoodporny i wygodny podczas użytkowania. Pozwala generować raporty, które można wykorzystać podczas wizyt lekarza i monitorować własne postępy. Każdy diabetyk powinien posiadać transmiter. Trzeba wspomnieć również o tym, że produkt jest bardzo dyskretny, co jest docenione przez wiele osób.

100 Przedmioty

Specyficzne kody