Transmiter Guardian CONNECT MMT-7821NE

Indeks: R064163

1 850,00 zł
Brutto

KOD REFUNDACJI NFZ - P. 136

Refundacja NFZ
Ilość

account_circleWyślij do znajomego
Transmiter Guardian CONNECT MMT-7821NE

Transmiter Guardian CONNECT MMT-7821NE

KOD REFUNDACJI NFZ - P. 136

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Gwarancja jakości

 

Bezpłatna dostawa dla zamówień NFZ

 

30 lat doświadczenia

Uwaga! Czas oczekiwania na transmiter wynosi około 2-4 tygodni

Transmiter Guardian Connect MMT-7821NE to produkt, który jest bardzo trwały i wytrzymały. Układ diagnostyczny, który automatycznie monitoruje stan czujnika co pięć minut, aby poprawić wydajność działa naprawdę doskonale - co z całą pewnością jest ogromną zaletą dla każdej osoby, która choruje na cukrzyce. Zaktualizowana łata samoprzylepna z czujnikiem w celu poprawy aplikacji i zmniejszenia podrażnień jest bardzo wygodna i nie przeszkadza żadnej osobie podczas codziennego funkcjonowania.

Transmiter Guardian Connect MMT-7821NE jest produktem dość drogim, aczkolwiek można go zakupić na raty. Jest to na pewno spora zaleta dla wielu osób. Produkt przed każdym użyciem należy naładować. Po naładowaniu działa maksymalnie sześć dni. Produkt jest kompatybilny z aplikacją na urządzenia z systemem iOS. Jeśli nie jest używany, należy go na ten czas przechowywać w ładowarce. Diabetyk otrzymuje roczną gwarancję - co z całą pewnością będzie ogromną zaletą dla każdej chorej osoby.

Ze względu na datę ważności produktu, zamówienia pod pacjenta NIE MA MOŻLIWOŚCI anulowania zamówienia i zwrotu pieniędzy - prosimy o przemyślane zakupy

R064163
0 Przedmioty

Specyficzne kody

related products