Guardian™ Sensor 3 MMT-7020d2 (możliwość refundacji NFZ)

Indeks: R064172

150,00 zł
Brutto

KOD REFUNDACJI NFZ - P. 135

Refundacja NFZ
Ilość

Data wysyłki produktu w poniedziałek

account_circleWyślij do znajomego
Guardian™ Sensor 3 MMT-7020d2 (możliwość refundacji NFZ)

Guardian™ Sensor 3 MMT-7020d2 (możliwość refundacji NFZ)

KOD REFUNDACJI NFZ - P. 135

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  • Gwarancja jakości Gwarancja jakości
  • Bezpłatna dostawa dla zamówień NFZ Bezpłatna dostawa dla zamówień NFZ
  • 29 lat doświadczenia 29 lat doświadczenia

CZAS OCZEKIWANIA DO OKOŁO 2 Tyg


Guardian™ Sensor 3 MMT-7020D2 to najnowszej generacji sensor przeznaczony do Ciągłego Monitorowania Glikemii od firmy Medtronic. W skład systemu wchodzą też pompa MiniMed™ 640G oraz transmiter Guardian™ Link 3.


Sensor Guardian™ 3 to innowacyjne urządzenie umieszczane bezpośrednio w skórze, które pozwala na pobór informacji dotyczących glikemii z płynu śródtkankowego. Za jego pomocą można na bieżąco monitorować glikemię i w połączeniu z pompą insulinową odpowiednio zarządzać dawkowaniem insuliny.

Cechy charakterystyczne:
- wysoka dokładność
- działanie do 7 dni
- niezawodność pracy
- wodoodporność
- wygodne użycie
- alarmy i powiadomienia

Sensor wyposażony jest w inteligentny chip diagnostyczny, który pobiera informacje o poziomie glukozy co 5 minut. Jest bardzo prosty i szybki w założeniu. Przeznaczony jest do noszenia na tylnej części ramienia albo na brzuchu.

System Ciągłego Monitorowania Glikemii od firmy Medtronic dedykowany jest dla osób, które chciałyby żyć jeszcze wygodniej. Sensor, z którym współpracuje transmiter Guardian™ Link 3, stale pobierają informacje o poziomie glikemii bez ingerencji użytkownika. Wyróżniają się bardzo wysoką precyzją pomiarów, niezawodnością pracy oraz wytrzymałością. System pozwala również na przesyłanie alarmów i powiadomień wtedy, gdy dochodzi do nadmiernego spadku albo wzrostu poziomu glukozy.

Elementy Systemu Ciągłego Monitorowania Glikemii Medtronic:
- Guardian™ Sensor 3
- transmiter Guardian™ Link 3
- pompa MiniMed™ 640G

Refundacja na Guardian™ Sensor 3

Użytkownicy System Ciągłego Monitorowania Glikemii Medtronic wybierający sensor Guardian™ Sensor 3 mogą skorzystać z refundacji. Dostępny jest również transmiter Guardian™ Link 3 z refundacją NFZ, dzięki czemu za zakup elementów potrzebnych do monitorowania poziomu glikemii można zapłacić mniej.

Refundacja NFZ na sensor oraz refundacja NFZ na transmiter Guardian™ Link 3 dostępna jest w naszym sklepie internetowym. Zamówienie można złożyć całkowicie online – zakupione produkty zostaną doręczone pod wskazany adres.

R064172
19 Przedmioty

Specyficzne kody