Preparat do Usuwania Plam z Moczu - Urine Free 250 ml Migdałowy Zapach

Indeks: R3040501

28,00 zł
Brutto

URINE FREE Migdał to 100% biodegradowalny, bioenzymatyczny i ekologiczny środek czystości, który usuwa plamy i neutralizuje zapach moczu oraz innych zabrudzeń pochodzenia organicznego. W swoim składzie zawiera bioenzymy, które działają bezpośrednio na kryształki kwasu moczowego, usuwają zabrudzenia oraz niwelują nieprzyjemny zapach. Preparat jest bezpieczny i może być stosowany w ...

Ilość

account_circleWyślij do znajomego
Preparat do Usuwania Plam z Moczu - Urine Free 250 ml Migdałowy Zapach

Preparat do Usuwania Plam z Moczu - Urine Free 250 ml Migdałowy Zapach

URINE FREE Migdał to 100% biodegradowalny, bioenzymatyczny i ekologiczny środek czystości, który usuwa plamy i neutralizuje zapach moczu oraz innych zabrudzeń pochodzenia organicznego. W swoim składzie zawiera bioenzymy, które działają bezpośrednio na kryształki kwasu moczowego, usuwają zabrudzenia oraz niwelują nieprzyjemny zapach. Preparat jest bezpieczny i może być stosowany w pomieszczeniach, w których przebywają małe dzieci oraz osoby starsze.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Gwarancja jakości

 

Bezpłatna dostawa dla zamówień NFZ

 

30 lat doświadczenia

W kontakcie ze skórą nie alergizuje i nie powoduje podrażnień. Usuwa zabrudzenia z wszelkiego rodzaju powierzchni np. z dywanów, materacy, tkanin, tapicerek, ubrań, ręczników, pościeli, podłogi, glazury, ceramiki itp.

Produkt jest dostępny w dwóch wersjach zapachowych: uniwersalnym i migdałowym.

Dlaczego warto stosować produkt URINE FREE Migdał ?

    Dzięki innowacyjnej formule produkt działa szybko i skutecznie. Doskonale radzi sobie z trudnymi do usunięcia plamami pochodzenia organicznego. Działa nie tylko powierzchniowo, ale i wnika w głąb zabrudzenia.
    Niezależnie od powstania plamy doskonale neutralizuje przykre zapachy z moczu, kału, wymiocin itp.
    Niejonowe środki powierzchniowo czynne usuwają plamy ze wszystkich powierzchni i jednocześnie zapobiegają zaleganiu i powstawaniu brudu.
    Praktyczne opakowanie z atomizerem ułatwia rozprowadzanie produktu na wybrana powierzchnię.

 

Sposób użycia:

Nasączyć zabrudzone miejsca dużą ilością preparatu UrineFree Migdał tak, aby powierzchnia była dostatecznie wilgotna. Następnie wysuszyć. W przypadku uporczywych plam czynność powtórzyć. Na koniec usunąć pozostałości za pomocą wody i ręcznika papierowego.

Produkt dostępny w opakowaniach o różnych pojemnościach.

Pojemność: 250 ml

R3040501
57 Przedmioty

Specyficzne kody