close

Pojemniki na insulinę ACCU-CHEK

Reference: R092109

zł9.00
VAT included
Refundacja NFZ
Quantity

Data wysyłki produktu - Dzisiaj

account_circleSend to a friend
Pojemniki na insulinę ACCU-CHEK

Pojemniki na insulinę ACCU-CHEK

I accept privacy policy rules  

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Pojemnik na insulinę Accu-Chek Sprint

Diabetyk, który choruje na cukrzycę typu pierwszego, jest leczony przy pomocy pompy insulinowej. Dzięki takiej terapii cukrzyk może normalnie funkcjonować, aktywnie uczestnicząc w życiu towarzyskim i prowadząc taki tryb życia, jaki preferuje. Niezbędna jest jednak stała kontrola wzrostu i spadku poziomu glikemii. By móc korzystać z uroków życia, warto zaopatrzyć się w pojemnik na insulinę, który umożliwia mobilne dawkowanie insuliny. Jest to pojemnik jednorazowego użytku, wykonany z plastiku. Jego budowa, czyli zaokrąglone ścianki, w znacznym stopniu eliminuje możliwość pojawienia się bąbelków powietrza. Pojemnik jest przezroczysty, więc zawsze można bez trudu zauważyć, jak dużo insuliny w nim pozostało. W nasadce zbiornika jest już igła, co sprawia, że napełnianie pojemnika insuliną jest bezpieczne, proste i nie zajmuje wiele czasu. Sterylny pojemnik na insulinę Accu-Chek Sprint ma pojemność 3,15 ml. Pojemnik ten jest kompatybilny z pompą insulinową Accu-Chek Spirit, Combo i Accu-Chek H-Torn.

R092109
750 Items

Specific References

related products