Zestawy infuzyjne ACCU-CHEK

Zestawy infuzyjne ACCU-CHEK

There are 6 products.

Showing 1-6 of 6 item(s)

Active filters

Zestawy infuzyjne do pomp insulinowych

Zestawy infuzyjne są niezbędnym akcesorium do pomp insulinowych. Posiadają uniwersalne złącza, przez co pasują do różnego typu pomp. Różnią się od siebie długością drenu, a także rodzajem materiału, z jakiego została wykonana kaniula oraz jej długością. Dla osób z alergią na teflon polecany jest zestaw infuzyjny z kaniulą metalową, którą doceni każdy diabetyk – alergik. Zestaw infuzyjny Sure-T posiada ponadto sygnał, który informuje o prawidłowym połączeniu.

Z kolei zestaw infuzyjny Silhouette jest idealny dla osób o szczupłej budowie ciała, także dzieci, ze względu na delikatne wkłucie. Teflonowa kaniula jest miękka, a bezbolesne wkłucie umożliwia także Sil-Serter. Posiada szeroki kąt założenia od 20 do 45 stopni. Tego rodzaju zestaw infuzyjny odpowiedni jest także dla kobiet w ciąży.

Zestaw Quick Step pozwala na założenie wkłucia pod kątem 90 stopni, a Quick Serter umożliwia szybkie i bezbolesne jego wykonanie. Accu- Chek TenderLink pozwala na sprawdzenie miejsca wkłucia, dzięki okienku. Accu-Chek Rapid D-Link bardzo dobrze sprawdza się u osób, które słabiej widzą.

Zestawy infuzyjne dla diabetyków

Każdy diabetyk korzystający z osobistej pompy insulinowej doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że zestawy infuzyjne mają bardzo duże znaczenie w codziennej walce z niełatwą chorobą, jaką bez wątpienia jest cukrzyca. Zestawy infuzyjne (przede wszystkim chodzi o wkłucia insulinowe) przeznaczone są do instalacji w miejscach takich jak:
– brzuch,
– udo,
– pośladki,
– ramiona.
Oferowane przez nas zestawy infuzyjne są produktami niezwykle uniwersalnymi. W praktyce oznacza to, że są w stanie doskonale współpracować ze zdecydowaną większością pomp insulinowych, jakie są dostępne na rynku.
Wkłucia ACCU-CHECK cieszą się wśród diabetyków dużą popularnością, przede wszystkim ze względu na:
– niezwykle prosta technika wkłucia,
– szybkie wprowadzenie pod skórę (możliwe jest to dzięki zwężającej się kaniule),
– bardzo miękkie teflonowe wkłucie o zróżnicowanych wymiarach,
– rozłączany dren o zróżnicowanych wymiarach.
Dzięki stosowaniu pomp insulinowych i odpowiednich zestawów, życie ludzi obarczonych cukrzycą jest zdecydowanie łatwiejsze i bardziej komfortowe.