Zestawy infuzyjne MEDTRONIC

Zestawy infuzyjne MEDTRONIC

3 Artikel gefunden

1 - 3 von 3 Artikel(n)

Aktive Filter

Proponujemy wysokiej klasy zestawy infuzyjne MEDTRONIC. Są to produkty certyfikowane, czyli takie które spełniają wszystkie obowiązujące normy jakościowe. Ich użytkowanie jest całkowicie bezpieczne i bezproblemowe. Oferujemy różnego typu komplety infuzyjne, dzięki czemu każdy znajdzie to, czego potrzebuje. Quick-Set, Silhouette to zestaw najbardziej uniwersalny, który cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Możliwość użycia sertera sprawia, że wkłucie igły jest szybkie i niemal bezbolesne.

Zestaw infuzyjny Sure-T gwarantuje wkłucie metalowe. Jest szczególnie polecany osobom, które mają alergię na teflon. Seria Silhouette doskonale sprawdzi się w przypadku osób bardzo szczupłych, czy też aktywnych fizycznie. Zestaw serter One-Press przeznaczony jest osobom, które pragną przyspieszyć proces wbijania igły. Urządzenie to obniża popełnienie pomyłki do minimum. Oferowane zestawy infuzyjne dla diabetyków dostępne są w bardzo korzystnych cenach.

Wkłucia insulinowe produkowane przez firmę Medtronic to wkłucia niezwykle uniwersalne, dzięki swojej bardzo dużej różnorodności. Dzięki temu każdy diabetyk będzie mógł wybrać wkłucie idealnie dopasowane do własnych potrzeb – to ma wbrew pozorom bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo i komfort diabetyków. Czym warto się kierować wybierając wkłucia Medtronic? Tu przede wszystkim na uwadze mieć należy:
– styl życia,
– budowę ciała,
– wiek.
Powyższe kryteria wyboru wkłucia w żadnym stopniu nie są przypadkowe, bowiem oparte zostały one przez specjalistów opracowujących międzynarodowe zalecenia kliniczne.
Z całą pewnością za największe atuty zestawów Medtronic można uznać:
– cienki profil,
– doskonale zaprojektowana osłona gwarantująca bezpieczeństwo stosowania,
– możliwość rozłączenia w czasie wkłucia,
– wyposażenie w zintegrowany panel mocujący,
– niemal bezbolesne wkłucie,
– wyposażenie wysokiej jakości osłonkę na igłę zapewniającą bezpieczne pozbycie się igły wprowadzającej.