Close

Płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie – płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej – w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PAYU, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

System PAYU obsługuje bezpieczne transakcje:

  • karta płatnicza – Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,
  • Przelewy elektroniczne – lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia,

Numer rachunku bankowego do wpłat:

Relax-Med Sp. z o. o.

ul.Piasta 21
44-200 Rybnik
NIP: 642-320-99-05

Numer konta: 24 1050 1344 1000 0092 1991 6112