Szampon w piance bez użycia wody Seni Care 200 ml

Indeks: R112228

12,99 zł
Brutto
Ilość

account_circleWyślij do znajomego
Szampon w piance bez użycia wody Seni Care 200 ml

Szampon w piance bez użycia wody Seni Care 200 ml

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Gwarancja jakości

 

Bezpłatna dostawa dla zamówień NFZ

 

30 lat doświadczenia

Pielęgnacja osób z niepełnosprawnościami, a także w wieku podeszłym niekiedy wymaga użycia odpowiednich środków, które usprawniają dbanie o higienę i pozwalają na komfortowe przeprowadzenie zabiegów pielęgnacyjnych. Tego rodzaju produktem jest oferowany przez nasz sklep medyczny szampon w piance bez użycia wody Seni Care.

Specjalny szampon w piance został stworzony z myślą o osobach, które z powodu znacznej niepełnosprawności oraz wieku podeszłego nie są w stanie samodzielnie zadbać o higienę głowy. Kosmetyk doskonale sprawdza się również w sytuacjach, gdy z powodu przebytych operacji lub innych schorzeń niewskazane jest moczenie głowy. Jednocześnie środek sprawdzi się w czasie podróży, kiedy dostęp do wody jest utrudniony.

Szampon w piance bez wody to wygodne rozwiązanie w bardzo wielu sytuacjach. Oprócz działania myjącego oraz pielęgnacyjnego zawiera właściwości, które pozytywnie działają na włosy, zmiękczając je oraz odżywiając. Zdecydowaną zaletą tego produktu jest przystępna cena połączona z wydajnym 200 ml opakowaniem.

Szampon w piance jest przeznaczony do użytkowania bez wody. Zawiera on właściwości myjące, które pozwalają uzyskać czystość włosów oraz skóry głowy.

R112228
23 Przedmioty

Specyficzne kody