Chusteczki pielęgnacyjne Seni Care, nawilżane 80 sztuk

Indeks: R112210

14,60 zł
Brutto
Ilość

account_circleWyślij do znajomego
Chusteczki pielęgnacyjne Seni Care, nawilżane 80 sztuk

Chusteczki pielęgnacyjne Seni Care, nawilżane 80 sztuk

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Gwarancja jakości

 

Bezpłatna dostawa dla zamówień NFZ

 

30 lat doświadczenia

Hypoalergiczne chusteczki do ciała marki SENI Care – nasączone i polecane do oczyszczania skóry bez użycia wody. Odżywiają, regenerują i skutecznie nawilżają. Łagodzą podrażnienia, wspomagają ochronę skóry i przyspieszają gojenie się ran. Działają antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Nie zawierają alkoholu.

Nasączane chusteczki pielęgnacyjne Seni Care to produkt, który ma za zadanie oczyścić skórę i pomagać załagodzić wszelkie podrażnienia. Produkt Seni będzie idealny do pielęgnacji u osób, które mają problemy z nietrzymaniem moczu. Dodatkowo wyrób jest przyjazny dla skóry i działa łagodząco, antybakteryjnie oraz przeciwzapalnie.

Chusteczki Seni zawierają w sobie witaminę E oraz alantoinę, która nie wywołuje alergii ani nie jest toksyczna. Codzienne używanie nawilżanych chusteczek przyczynia się do tego, że skóra jest miękka i odświeżona. Jedna chusteczka ma powierzchnię 30×20 cm, więc jest to produkt, który może oczyścić dużą powierzchnię ciała, dlatego idealnie chusteczki Seni sprawdzają się przy dbaniu o skórę osób chorych, stale uziemionych lub pieluchowanych.

Wyrób Seni Care jest gotowy do użycia po otwarciu. Nawilżane chusteczki należy stosować do oczyszczania skóry i całego ciała – nawet podczas wymiany wkładki urologicznej czy pieluchomajtek. Warto jednak pamiętać, żeby po pielęgnacji wyrzucić chusteczkę do kosza na śmieci, a nie do toalety. Dodatkowo chusteczki sprawdzą się w trakcie podróży. Chusteczki pielęgnacyjne nie wymagają użycia mydła ani wody.

R112210
456 Przedmioty

Specyficzne kody