Transmiter Guardian Link 3 MMT-7811w2

Indeks:

1 000,00 zł
Brutto

KOD REFUNDACJI NFZ - P. 136

Refundacja NFZ
Ilość

Data wysyłki produktu - Jutro

account_circleWyślij do znajomego
Transmiter Guardian Link 3 MMT-7811w2

Transmiter Guardian Link 3 MMT-7811w2

KOD REFUNDACJI NFZ - P. 136

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  • Gwarancja jakości Gwarancja jakości
  • Bezpłatna dostawa dla zamówień NFZ Bezpłatna dostawa dla zamówień NFZ
  • 29 lat doświadczenia 29 lat doświadczenia

To najnowszy transmiter do Ciągłego Monitorowania Glikemii. Transmiter jest działa tylko  z pompą MiniMed™ 640G i sensorem Guardian sensor 3.

Transmiter Guardian Link 3 MMT-7811w2 to bardzo nowoczesne urządzenie, które ma naprawdę wiele zalet. Sam nadajnik generuje prąd przemienny o częstotliwości radiowej, który jest przykładany do anteny. Jeśli zielone światło na nadajniku świeci lub miga, nie podłączaj go do ładowarki. Nadajnik nie ładuje się przy włączonym zielonym świetle. Podłącz nadajnik do ładowarki, ustawiając go w linii płaskiej do dołu, z ładowarką. Dociśnij oba elementy do końca. Jest to naprawdę bardzo ważne. W ciągu 10 sekund po podłączeniu nadajnika zielona lampka na ładowarce będzie migać przez 1-2 sekundy, gdy ładowarka zostanie włączona. Przez resztę czasu ładowania zielona lampka ładowarki będzie pulsować 4 wzorami z przerwą między 4 rozbłyskami.

Po włożeniu czujnika glukozy i wprowadzeniu ustawień należy odczekać 10–15 minut przed podłączeniem nadajnika do. Produkt ten odznacza się takimi cechami, jak na przykład: trwałość, wytrzymałość oraz solidne wykończenie. Właśnie dlatego posłuży diabetykowi przez wiele lat, jeśli będzie taka konieczność.

82 Przedmioty

Specyficzne kody

related products