• New
  • New

Guardian™ Sensor 3 MMT-7020c2 ( 5-cio Pak )

Reference:

zł750.00
VAT included
Quantity

Data wysyłki produktu - Jutro

account_circleSend to a friend
Guardian™ Sensor 3 MMT-7020c2 ( 5-cio Pak )

Guardian™ Sensor 3 MMT-7020c2 ( 5-cio Pak )

I accept privacy policy rules  

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Diabetyk, który skorzysta z sensora Guardian™ Sensor 3 MMT-7020c2, od razu poczuje wyraźną różnicę. Urządzenie zostało wyposażone w specjalny chip diagnostyczny. Dzięki niemu zawsze można liczyć na uzyskanie możliwie jak najdokładniejszych pomiarów. Jest to osiągalne, ponieważ chip cały czas monitoruje stan sensora z dokładnością do pięciu minut. Sensor jest wyjątkowo prosty w obsłudze i w codziennym użytkowaniu. Dodatkowo przyrząd ten został wyposażony w nowy plaster, który sprawia, że zakładanie sensora jest jeszcze prostsze. W dodatku taka czynność już nigdy nie będzie kojarzyć się z odczuwaniem dyskomfortu, ponieważ plaster redukuje podrażnienia. Warto również zwrócić uwagę na niewielkie rozmiary sensora. Niewielkie urządzenie pozostaje praktycznie niewidoczne pod odzieżą i w żaden sposób nie utrudnia wykonywanie codziennych czynności. Niewątpliwą zaletą sensora jest krótszy czas rozruchu, a także długi okres pracy, który wynosi bez przerwy siedem dni. Korzystając z tego urządzenia, ma się większy wpływ na kontrolę wzrostu i spadku poziomu glikemii.

100 Items

Specific References

related products