Skinsept Pur Ecolab – Płyn do odkażania

Reference:

zł39.00
VAT included
Quantity
Last items in stock

Data wysyłki produktu - Wtorek

account_circleSend to a friend
Skinsept Pur Ecolab – Płyn do odkażania

Skinsept Pur Ecolab – Płyn do odkażania

I accept privacy policy rules  

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Skinsept Pur ECOLAB

Jest preparatem do odkażania skóry przed ważnymi ważnymi czynnikami które mogą doprowadzić do zakażenia skóry np : do odkażenia przed pobraniem krwi, wkłuć insulinowych, zabiegami operacyjnymi. Zawiera wszystkie substancje  czynne o udowodnionej skuteczności klinicznej.

Izopropanol, etanol i alkohol benzylowy wzajemnie uzupełniające swój zakres działania, zapewniając szerokie spektrum działania. Produkt jest skuteczny przeciwko występującym na skórze bakteriom (włącznie z prątkami gruźlicy i MRSA), grzybom oraz wirusom: Hepatitis B, HIV, Herpes, Rota, Adeno. Skinsept pur odkaża i odtłuszcza skórę. Preparat jest autosterylny (Patent Europejski nr 0016319). Nadtlenek wodoru gwarantuje, że preparat jest wolny do przetrwalników przy produkcji, przelewaniu i napełnianiu. Zawarły w preparacie nadtlenek wodoru niszczy przetrwalniki bakterii, które mogą się dostać ponownie do roztworu.

SKŁAD :

100g roztworu zawiera: substancję czynną: 46,0 g etanolu (96% zdenaturowany), 27,0 g alkoholu izopropylowego, 1,0 g alkoholu benzylowego. Substancje pomocnicze: nadtlenek wodoru, woda oczyszczona.

2 Items

Specific References